Leczenie prostaty

z pomocą naturalnego preparatu

 • Bez
  bólu
 • Bez
  operacji
 • Bez masażu
  prostaty

Zamów teraz
ze zniżką

100$20$

Oferta kończy się za:

00
14
46

"Delikatna" choroba zpoważnymi konsekwencjami

Zapalenie gruczołu krokowego to jedna z chorób wymagających zwiększonej uwagi. Jeśli nie rozpoczniesz leczenia na czas, istnieje ryzyko poważnych komplikacji

Najczęstsze to:

 • Impotencja

 • Niepłodność

 • Adenoma prostaty

 • Nietrzymanie moczu

 • Przewlekły ból miednicy

 • Rak prostaty

Tradycyjne leczenieprostaty

Masaż odbytniczy

Zabieg ręcznego masażu prostaty. Dla większości mężczyzn ten zabieg jest bolesny i poniżający.

Może pomóc na wczesnych etapach choroby.

Cena: od 100 EUR.

Lekarstwa

Leczenie medykamentami wymaga starannej selekcji. Wiele z nich ma wyjątkowo nieprzyjemne skutki uboczne.

Może pomóc, jeśli znajdziesz odpowiednie lekarstwo.

Cena: od 400 EUR.

Operacja

Nie daje 100% gwarancji powrotu do zdrowia. Częste przypadki powikłań pooperacyjnych i nawrotów (nawrotu objawów zapalenia gruczołu krokowego).

Może pomóc tylko w 25% przypadków.

Cena: od 2000 EUR

Tradycyjne metody

Istnieje duże ryzyko uszkodzenia ciała i pogorszenia stanu gruczołu krokowego. Efekt tradycyjnych zabiegów nie został udowodniony klinicznie.

Mogą pomóc w zapobieganiu chorobie.

Cena: od 1000 EUR

Revitaprost – pomoże każdemu

W pełni przywraca zdrowie i łagodzi objawy zapalenia gruczołu krokowego:

 • łagodzi ból podczas oddawania moczu

 • zmniejsza potrzebę oddawania moczu w nocy

 • zwiększa sprawność seksualną

 • zmniejsza ryzyko nowotworów

 • zapobiega nawrotom choroby

 • zapobiega nawrotom choroby

Siła przyrody w każdym składniku

Pestki dyni

Korzystnie wpływają na stan prostaty, ze względu na wysoką zawartość tłuszczów i karotenoidów. Zawierają białko argininę, która poprawia poziom hormonów i zapobiega rozwojowi guzów prostaty.

Ekstrakt z palmy sabałowej

Wspomaga zdrowie prostaty i funkcje rozrodcze. Eliminuje objawy dyzuryczne (zaburzenia oddawania moczu, częstomocz nocny, zespół bólowy itp.)

Pestki lnu

Działają przeciwzapalnie, przyczyniają się do przyspieszenia procesów regeneracyjnych.

Iwan czaj

Wspiera zdrowie gruczołu krokowego, dolnych dróg moczowych i wpływa na ogólne samopoczucie fizyczne.

Opinia eksperta

Zapalenie gruczołu krokowego sprawia człowiekowi wiele niedogodności: pieczenie przy oddawaniu moczu, ostry ból w okolicy łonowej, częste korzystanie z toalety. Nieleczona choroba prowadzi do raka prostaty, impotencji i niepłodności.

W praktyce zapalenie gruczołu krokowego można wyleczyć na trzy sposoby: 1) chirurgicznie z długotrwałą rehabilitacją i możliwymi nawrotami; 2) przyjmowanie antybiotyków, które mają wiele skutków ubocznych i nie zawsze działają; 3) nowo opracowany naturalny środek Revitaprost.

Najpierw polecam Revitaprost wszystkim pacjentom. Nie ma skutków ubocznych i zwalcza chorobę nawet w najcięższej postaci. Ten środek dostarcza organizmowi wszystkich witamin i minerałów potrzebnych do zwalczania zapalenia gruczołu krokowego.

Opinie o Revitaprost

Artur, 41 lat

Przez ponad rok zaczęły martwić mnie ostre bóle w podbrzuszu, potem miewałem gorączkę i pieczenie w kroczu. Przepisane przez lekarza antybiotyki działały krótkotrwale. Tak samo jest z masażem. Jak tylko zacząłem brać Revitaprost, zauważyłem oznaki powrotu do zdrowia: przestałem często chodzić do toalety, ustąpiły ciągłe bóle, poprawiła się erekcja. Po zapalenia gruczołu krokowego zostały już tylko nieprzyjemne wspomnienia.

Michał, 55 lat

Zapalenie gruczołu krokowego to nie tylko choroba, ale cała seria ograniczeń i cierpienia. Po pierwsze, częsta potrzeba korzystania z toalety sprawia, że nie oddalasz się od domu. Ból podczas oddawania moczu jest trudny do opisania. Na początku próbowałem leczyć się w domu - to nie działało, po prostu było gorzej. Dowiedziałem się o Revitaprost na forum. Zacząłem go brać i natychmiast zacząłem wracać do zdrowia. Jeden kurs wystarczył, aby pozbyć się zapalenia gruczołu krokowego! Bez operacji i masażu.

Wiktor, 32 lata

Z zapaleniem gruczołu krokowego spotkałem się w wieku 30 lat. Byłem bardzo zaskoczony, myślałem, że ta historia dotyczy tylko osób starszych. Kiedyś powiedziałem przyjacielowi o moim problemie. Okazało się, że on też się z nim mierzył i skutecznie się go pozbył, poradził mi wziąć Revitaprost. Po dwóch tygodniach stosowania znów poczułem się świetnie, jakby nigdy nic. Po jednej kuracji zniknęło zapalenie gruczołu krokowego. Polecam ten środek.

Natalia, 46 lat

Mój mąż długo cierpiał na zapalenie gruczołu krokowego. Nie mogłam znieść jego cierpienia i zaczęłam studiować ten temat w Internecie. Pewnego dnia natknęłam się na komentarze na temat Revitaprost. Ludzie piszą o powrocie do zdrowia, nawet ci, którzy mieli bardzo zaawansowane stadia. Zainspirowałam się, przekonałam męża, żeby spróbował tego środka, chociaż nie wierzył już w pozytywny wynik. I proszę, teraz mój mąż jest całkowicie zdrowy!:)

UWAGA!

Ilość opakowań Revitaprost, potrzebnych do osiągnięcia wyniku jest ustalana indywidualnie i może być zwiększana w indywidualnych przypadkach.

Leczenie prostaty

z pomocą naturalnego środka

 • Bez
  bólu
 • Bez
  operacji
 • Bez masażu
  prostaty

Zamów teraz
ze zniżką

100$20$

Oferta kończy się za:

00
14
46